Азербайджан взяв під свій контроль Агдамський район

20 Листопада 2020, 11:33

Агдамський район, який межує з Нагірним Карабахом, взяв під контроль Азербайджан. Це сталося у рамках мирної угоди між Вірменією та Азербайджаном. Про це 20 листопада повідомляє пресслужба Міністерства оборони Азербайджану.

 

"Згідно з тристоронньою угодою, підписаною президентом республіки Азербайджан, прем'єр-міністром республіки Вірменія та президентом Російської Федерації, підрозділи азербайджанської армії увійшли в регіон Агдам 20 листопада", – повідомляє пресслужба.

 

Нагадаємо, що 10 листопада прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян повідомив, що підписав спільну заяву з президентами Азербайджану і Росії щодо припинення війни в Нагірному Карабаґу. Сторони домовилися про введення в Карабаґ російських «миротворців». Уздовж лінії зіткнення в Нагірному Карабаґу і вздовж Лачинського коридору розгортається 1960 російських військовослужбовців зі стрілецькою зброєю, 90 бронетранспортерів, 380 одиниць автомобільної та спеціальної техніки. Уже дев'ять літаків з російськими військовими вилетіли в Нагірний Карабаґ.