Азаров знову дав зрозуміти українцям, що їм потрібно братися за лопати

2 Червня 2011, 16:20

«Я повторював і буду повторювати, що я виріс у родині, яка не соромилась брати лопату в руки, і я її не соромився брати і ніколи не буду цього соромитись», – сказав Азаров.

«Сподіватись завжди потрібно на самого себе і це потрібно культивувати в наших людях. Простіше за все лежати на дивані і розмірковувати, простіше за все ходити на різноманітні телешоу і розповідати, як потрібно (жити – Ред.). 99% всіх розповідачів у своєму житті туалету не побудували і своїми руками нічого не зробили, а я цінував, буду цінувати і вас закликаю цінувати людей праці, які вміють своєю працею потурбуватись про свої родини, про своїх дітей», – додав глава уряду.

Як повідомлялось, у квітні Азаров на засіданні уряду закликав українців не скиглити, а брати в руки лопату і забезпечувати себе продуктами, зокрема овощами.

Нагадаємо, у перший рік президентства Віктора Януковича в Україні значно подорожчали основні продукти харчування. Зокрема, гречка- на 300%, молочні продукти – від 20% до 150%, овочі – в середньому на 40%.