Азаров знайшов причину для помсти столичним бюджетникам за Майдан

25 Грудня 2013, 12:45

«Уряд прийняв рішення і виділив додатково Києві 130 млн. грн. з держбюджету як дотацію на виплату зарплати працівникам бюджетної сфери. Але це рішення повинно бути затверджено на сесії Київради. Таким чином, столичні бюджетними не отримають зарплату за листопад і грудень. Лікарі, вчителі, водії тролейбусів, трамваїв і автобусів, всі бюджетними перед новорічними святами залишаться без грошей. Як це розцінювати? Як завідома шкода для людей?», – наголосив Азаров.

Він також вважає, що учасники протестів «утратили залишки совісті».

Як повідомлялося, 24 грудня представники опозиції на чолі з народними депутатами вибили двері до актової зали Солом’янської райдержадміністрації та заблокували проведення сесії Київської міської ради, яку вони вважають нелегітимною. Після цього секретар Київради Галина Герега закрила сесію.

Нагадаємо, виконуючий обов’язки голови КМДА Анатолій Голубченко 23 грудня звернувся до секретаря Київради Галини Гереги із проханням скасувати рішення про проведення засідання Київради 24 грудня. Свою ініціативу Голубченко пояснив тим, що домовився з прем’єр-міністром Миколою Азаровим про виплату заробітної плату бюджетникам столиці без відповідного рішення Київради.