Азаров закликав Інтерпол “не видавати Маркова злочинному київським режиму”

12 Серпня 2015, 21:03

"Комітет порятунку України", який очолює колишній український прем'єр Микола Азаров, закликає італійську владу та Інтерпол звільнити свого соратника Ігоря Маркова.

"Комітет впевнений, що нинішнє затримання та його (Маркова – ред.) можлива екстрадиція в Україну – це політична розправа над опозиціонером. Поза сумнівом, це реакція київської влади на появу нашої організації", – йдеться в заяві Комітету, яку підписав Азаров.

Повідомляється, що організація "звертається до президента Інтерполу Мірея Балестразі, парламентарів та керівництва Італії і всього європейського співтовариства із закликом перешкодити політичній розправі над опозиційними силами України і не допустити його видачі злочинному київським режиму з цього сміхотворного звинувачення".

Як повідомлялося, Інтерпол затримав екс-регіонала Ігора Маркова в Італії.

Позбавленому мандата народному депутату Маркову інкримінували організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. За даними міліції, йшлося про події 2007 року, коли біля Одеської облдержадміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам'ятника Катерині ІІ.

У грудні 2014 року МВС оголосило Маркова в розшук.

Також нагадаємо, що на початку серпня 2015 року Марков виступив на прес-конференції в Москві як член так званого Комітету порятунку України, очолюваного колишнім прем'єром України Миколою Азаровим.