Азаров закликав європейських політиків приїхати в Україну на Євро-2012

4 Травня 2012, 20:54

"І ще одне я хочу сказати, коментуючи висловлювання окремих європейських політиків. Безумовно, мені зрозумілі їхні мотиви в коментарях. Будь-яка нормальна людина, тим більше відповідальний політик, не може залишитися байдужим, якщо дізнається про факт побиття жінки, про факт ненадання медичної допомоги тому, хто її потребує", – написав Азаров.

"Ще раз підкреслюю, що мені зрозуміла реакція. Однак, будь-яка інформація, особливо щодо резонансного політика має бути максимально перевірена різними способами. І оцінка повинна даватися тільки в тому випадку, якщо факт стає незаперечним і ясним. І політики за це несуть відповідальність" , – вважає прем'єр.

Він також підкреслив, що уряд України, спортивна громадськість і весь народ доклали дуже серйозних зусиль, щоб підготуватися і гідно прийняти Європейський чемпіонат з футболу.

"Підкреслюю, нам було дуже важко в умовах жорстокої фінансової кризи знайти необхідні ресурси", – зазначив Азаров.

За його словами, незважаючи на всі перешкоди, роботи практично завершені. "Ми хотіли подарувати нашим людям свято, гідно представити Україну нашим гостям", – написав прем'єр.

"Кожен має право приймати своє рішення. Хотілося б, щоб при прийнятті цього рішення, були враховані всі фактори, про які я говорив вище. Ще раз, запрошую всіх відвідати чемпіонат, який, я сподіваюся, пройде на дуже хорошому спортивному рівні", – підкреслив він.

Нагадаємо, ряд європейських політиків вже заявили про намір не відвідувати Україну під час Євро-2012 через політичну ситуацію в країні.