Азаров визнав, що зупинив євроінтеграцію на прохання Кремля

26 Листопада 2013, 16:51

"Керівництво РФ однозначно заявило: підписання Угоди означає, що далі обговорювати торгово-економічні режими (між Україною і Росією) не матиме сенсу", – сказав Азаров.

"Нам було чітко сказано – ми готові в трьохсторонньому режимі обговорити проблеми, але для цього відкладіть підписання Угоди і ми сядемо за стіл перемовин, домовимося, а потім підписуйте", – додав прем'єр.

При цьому він запевнив, що прямих ультиматумів з боку Росії не було.

Нагадаємо, 21 листопада своїм розпорядженням уряд призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Водночас, Міністерству закордонних справ, Міністерству економічного розвитку і торгівлі та міністерству промислової політики доручено створити тристоронню комісію (ЄС, Україна, Росія) для «опрацювання комплексу питань» щодо торговельно економічних відносин

Між тим, у спеціальній заяві, поширеній місією Литви при ЄС зазначається, що пропозиція Кабміну про проведення переговорів у тристоронньому форматі ЄС-Україна-Росія "не є виходом і не має прецедентів".

25 листопада міністр з торгівлі Євразійської економічної комісії Андрєй Слєпньов повідомив, що Консультації Євразійської економічної комісії та України з торговельних питань пройдуть 18 грудня о Москві.