Азаров висловив міліції “глибоку шану”, а Захарченко нагадав про її “героїчні подвиги”

20 Грудня 2013, 12:15

Прем’єр у привітанні  відзначив, що міліціонери обрали справою життя захист прав, честі, гідності громадян, інтересів суспільства від протиправних посягань, забезпечення законності і правопорядку в державі.

«Щодня перед Вами постають завдання, які потребують рішучих дій, втілення нових форм роботи для боротьби із злочинністю та корупцією. Вірю, що Ваш  досвід, відповідальне ставлення до справи і надалі будуть запорукою вдосконалення професійної майстерності», – сказано в привітанні Азарова.

Він наголосив, що уряд «глибоко шанує і цінує їх самовіддану працю».

«Велика вдячність за це всім працівникам і ветеранам Міністерства внутрішніх справ. Бажаю Вам витримки та мудрих рішень у складних ситуаціях, щиро зичу міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та нових звершень на благо України!», – сказано в привітанні прем’єра.

Міністр Віталій Захарченко  в своєму привітанні наголосив, що працівники органів внутрішніх справ чітко усвідомлюють свій обов’язок перед народом України – захищати мир і спокій, охороняти права і свободи громадян.

«В усі часи головним мірилом службової діяльності працівників міліції були законність, справедливість та вірність обов’язку. З крупиць добра сміливих учинків, героїчних подвигів, ціною яким нерідко стає життя і здоров’я правоохоронців, створює в умовах бурхливого сьогодення свій авторитет та престиж українська міліція», – сказано в привітанні міністра.

 Він висловив впевненість, що злагоджена цілеспрямована робота міліції стане запорукою спокою, стабільності та розквіту  держави.

«Щиро зичимо вам, шановні колеги, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, миру, щастя, добра та злагоди. Нехай здобутки попередніх років стануть основою нових звершень у професійній діяльності, а мужність та відвага ніколи не залишає вас», – йдеться в його привітанні.

Як повідомлялось, президент Віктор Янукович побажав усім міліціонерам «міцного здоров'я, щастя й добробуту».