Азаров вважає, що заява ЄС про призупинення роботи над асоціацією пов’язана з різдвяними канікулами

21 Грудня 2013, 01:35

«Я не читав, що говорив Баррозу, але в курсі всіх тих переговорів, які зараз ведуться. І буквально вчора відбулися розмови з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом, з єврокомісаром Штефаном Фюле і т.д. Може на пана Бааррозу впливають різдвяні свята. Ось 23 числа наступають канікули всюди в Європі. З 23 грудня по 7 січня розмовляти там буде ні з ким. Європа – це Європа, ви прекрасно про це знаєте», – сказав Азаров.

Він нагадав, що є домовленість про створення декількох робочих груп з реалізації спільних проектів України та ЄС.

«Ми вже вийшли на Європу з хорошими напрямками», – сказав Азаров.

Як повідомлялося, єврокомісар Штефан Фюле також написав у Twitter, що Євросоюз призупиняє роботу з українською владою щодо угоди про асоціацію.

Як повідомлялось, 15 грудня єврокомісар з питань розширення ЄС Штефан Фюле заявив, що Європейський Союз відкладає роботу з українською владою щодо угоди про асоціацію з Україною.

Згодом, у Європарламенті зауважили, що попри все, Європа залишає відкритими двері для України, український народ сам повинен вирішувати питання підписання угоди про асоціацію.

Нагадаємо, 13 грудня Янукович заявив, що Угода про асоціацію з Європейським Союзом була підготовлена з порушенням національних інтересів, тому відповідальні за її розробку будуть усунені від роботи або зовсім звільнені.