Азаров вважає, що місцева влада має активніше вкладати власні кошти у підготовку до Євро-2012

21 Лютого 2011, 15:46

«На превеликий жаль, найчастіше ми навіть ті ресурси, які маємо, використовуємо неефективно. Тому кожну копійку треба заощаджувати, а якщо вже витратили – об’єкти мають здаватися в ідеальному стані», – сказав Азаров.

При цьому він зазначив, що це особливо стосується Києва, оскільки він є столицею України.

«Яке враження справить Київ на всіх наших гостей, з такими враженнями вони поїдуть про Україну в цілому», – наголосив Азаров.

Крім того, він закликав активно продовжувати процес підготовки.

«Добре, що ми йдемо в графіку, добре, що ми ситуацію виправили, але я розцінюю підготовку до Євро насамперед як можливість упорядкувати наші міста, нашу інфраструктуру», – підкреслив Азаров.

Він також закликав представників місцевої влади активніше використовувати власні ресурси для підготовки до ЧЄ-2012 з футболу.

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів має намір визначити остаточний перелік об’єктів підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року до 20 березня.

17 лютого Президент Віктор Янукович спрогнозував, що видатки державного бюджету в 2011 році на підготовку до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року становитимуть не менш як 15 млрд гривень.