Азаров віддав Ківалову Інститут інтелектуальної власності

21 Жовтня 2011, 17:26

Інститут приєднано за пропозицією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з утворенням на його базі відокремленого структурного підрозділу університету.

Як повідомлялось, 28 липня уряд вирішив реорганізувати Одеську національну юридичну академію в Національний університет «Одеська юридична академія».

У вересні академія за неконкурентною процедурою додатково отримала майже 30 млн грн на додаткові роботи з капітального ремонту будівлі навчального корпусу у Києві.

Необхідність в додаткових роботах, які вдвічі збільшили вартість будівництва майже 60 млн грн, обґрунтовується зміною планувальних рішень через прийом 1500 студентів до київського підрозділу університету у 2011 – 2012 навчальному році.

З 2006 року будівельні роботи Одеської юракадемії коштували державному бюджету щонайменше 235 млн грн.

У липні Київрада надала Національному університету «Одеська юридична академія» в постійне користування земельну ділянку площею 5,7 га на Харківському шосе, 210, для будівництва, реконструкції з подальшим обслуговуванням будинків і споруд академії.

Цим рішенням депутати внесли зміни до Програми розвитку зеленої зони Києва та концепції формування зелених насаджень, виключивши з переліку озеленених територій загального користування земельну ділянку площею 0,27 га з бульвару на Харківському шосе.

Нагадаємо, президентом академіїє народний депутат Сергій Ківалов (Партія регіонів).

У 2000 році Леонід Кучма, який був тоді Президентом, надав Одеській юракадемії статус національної.