Азаров розповів співдоповідачам ПАРЄ про підтримку народом влади та поскаржився на опозицію

20 Грудня 2013, 15:28

"Наші домовленості з Радою Європи практично виконані. Є певні питання щодо ухвалення закону про прокуратуру, але я сподіваюся, що парламент найближчим часом його прийме. Наша найбільша проблема не в тому, що ми не готуємо відповідні законопроекти, а в тому, що в нас своєрідна опозиція, яка надає перевагу будівництву барикад у центрі Києва, а не роботі в парламенті", – сказав Азаров.

Азаров також розповів, що нещодавно відбулися довибори у Раду, за результатами яких перемогли чотири з п'яти кандидатів у депутати, які не представляють опозицію, а на виборах до 95 місцевих рад, у 90 з яких перемогли представники Партії регіонів.

"Із 95 виборів у місцеві ради 90 виграли кандидати від Партії регіонів – ось відповідь народу, який засвідчив свою підтримку", – наголосив Азаров.

Як повідомлялось, міністр закордонних справ Леонід Кожара 19 грудня під час зустрічі із співдоповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ по Україні Майліс Репс (Естонія) та Маріеттою де Пурбе-Лундін (Швеція) запевнив у незмінності євроінтеграції України.

Співдоповідачі Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Майліс Репс та Маріеттою де Пурбе-Лундін мають намір відвідати у лікарні Юлію Тимошенко.

Нагадаємо, Моніторингова місія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) перебуватиме в Україні 19-20 грудня.