Азаров розповів про умови, за яких піде на переговори з опозицією

4 Грудня 2013, 19:59

Азаров також заявив, що до місць, де проводяться масові мітинги, не повинні допускатися провокатори.

«За таких умов ми готові хоча б завтра сісти за стіл», – сказав Азаров.

Прем’єр-міністр додав, що українська  делегація сьогодні вже направляється в Брюссель «для того, щоб обговорити як прискорити процес підписання Угоди про асоціацію з ЄС».  Азаров наголосив, що уряд готовий долучити до складу української делегації, яка їде в Брюссель, представників опозиції.

«Давайте разом брати участь у напрацюванні підходів у переговорах з ЄС», – додав прем’єр.

 Окрім того, він вказав, що «якщо буде воля представників опозиції» , то вони можуть брати участь у розслідуванні  розгону Євромайдану  30 грудня в Києві.

 «Ми готові включити їх до складу слідчих комісій. Ми також готові забезпечити максимальну прозорість і відкритість цього процесу для громадськості», – сказав Азаров.

Водночас генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд наголосив, що зараз дуже важливо повернути ті події, які зараз розвиваються на вулиці, у політичне русло, у парламентську площину. Він додав, що  Рада Європи готова допомогти Україні врегулювати цю ситуацію, якщо така потреба є. «Ідея обговорення цієї проблеми за круглим столом є дуже доречною. Ми, як нейтральна сторона, готові допомогти у цьому процесі», – цитує генерального секретаря РЄ прес-служба Кабміну.

Нагадаємо, генеральний прокурор Віктор Пшонка раніше заявив, що суди винесли рішення стосовно захоплення будівель демонстрантами в центрі Києва.