Азаров розпорядився прогуляти 4 млн грн. на новорічних святах з його участю

6 Грудня 2010, 15:34

Про це йдеться в урядовій постанові №1078 від 29 листопада.


У святкових подіях візьмуть участь діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти-інваліди, діти, потерпілі від Чорнобильської катастрофи, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків. Їм мають бути вручені подарунки.


Для фінансування свят за участі прем’єра Миколи Азарова доручено провести перерозподіл видатків з бюджету на загальну суму 4,06 млн грн.


Половина суми знімається з видатків на реалізацію «державної політики з питань дітей та заходів, спрямованих на подолання дитячої бездоглядності і безпритульності».


Друга половина грошей знімається з видатків на «Створення та розвиток матеріально-технічної бази спорту», «Оздоровлення і відпочинок дітей в дитячих оздоровчих таборах МДЦ “Артек” і ДЦ “Молода Гвардія”», «Одноразова виплата жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”», «Виготовлення посвідчень для батьків та дітей багатодітних родин» та ін.


Нагадаємо, у листопаді Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності отримав дозвіл на закупівлю понад 4,46 млн дитячих новорічних подарунків на суму 86,81 млн грн. в ЗАТ «ВО «Конті», яке контролюється віце-прем’єром Борисом Колесніковим.