Азаров: Росія повинна знати, що на коліна Україну поставити неможливо

23 Грудня 2011, 22:27

Про це заявив прем'єр Микола Азаров в ефірі Шустер Live, коментуючи інформацію про те, що на засіданні Кабміну він визнав, що переговори зайшли в глухий кут.

"Переговори не заходили в такий безнадійний глухий кут. Переговори тривають і зараз. Сьогодні наш міністр з питань палива та енергетики знаходився в Санкт-Петербурзі і проводив черговий раунд переговорів. Ми з ним тільки-но розмовляли і він повідомив, яке просування вперед є", – зазначив він.

"На засіданні уряду я сказав одне, що переговори по ряду причин затягнулися. Причини ці зрозумілі: Росія має вкрай вигідний для себе договір, пан Міллер назвав його "прекрасним", – заявив Азаров.

"Для нас (договір) – кабала. Ось тому так важко їм відмовитися від того, що вони вважають "прекрасним" і перейти до нормальних рівноправних відносин, які у нас завжди були з ними до січня 2009 року", – уточнив прем'єр.

При цьому він зазначив, що "якщо росіяни вважають, що ми не витримаємо ціни в 416 доларів, то вони глибоко помиляються, ми ось цей рік живемо за ось цією ціною".

"Росія повинна знати, що на коліна нас поставити неможливо. Однозначно. Тому прийняли рішення: бюджет приймаємо, працюємо і продовжуємо далі переговори, до тих пір, поки не домагаємося для нас прийнятних умов", – сказав Азаров.