Азаров приміряв капелюха Робін Гуда

16 Червня 2010, 09:20

Впровадження реформ в Україні має бути здійснено за рахунок багатих людей і так, щоб не ускладнилося життя соціально вразливих верств населення. Таку думку висловив Прем’єр-міністр Микола Азаров в ексклюзивному інтерв’ю Українській службі Бі-Бі-Сі, яке він дав у Люксембурзі, повідомили Тижню в прес-службі Кабміну.

«Тягар реформ треба перекласти на плечі багатих, захищаючи бідних, але разом з тим треба рухатися швидко і рішуче, переконуючи людей у необхідності цих реформ», – підкреслив Азаров, і додав, що для впровадження реформ потрібна чітка програма модернізації, – «Ми повинні дуже ретельно продумати і підготувати реформи, зробити так, щоб вони не ускладнили життя найбільш малозахищених і вразливих прошарків населення».

Прем’єр переконаний, що реформи Україні вкрай необхідні, оскільки за останні 20 років практично не було ніяких серйозних структурних змін, що «відкинуло нас у розвитку». Крім того, глава уряду підкреслив, що Україні якнайшвидше необхідно модернізувати застарілі заводи і технології: «Ми не можемо і надалі жити на застарілих радянських заводах і технологіях. Це гальмує зростання добробуту людей. Навіть з ефективним менеджментом на таких підприємствах ми можемо підвищити зарплати людей максимум у півтора-два рази, що не вирішить проблему наближення рівня життя в Україні до європейських стандартів».