Азаров пригрозив чиновникам, які сприяють рейдерству

26 Жовтня 2011, 11:22

Азаров зазначив, що останнім часом збільшилося число рейдерських захоплень підприємств, у зв`язку з чим і була відновлена діяльність комісії з боротьби з рейдерством. Статус комісії було підвищено і її очолив перший віце-прем`єр-міністр – міністр економічного розвитку та торгівлі  Андрій Клюєв.

«Кримінальний вірус рейдерства знову почав атакувати Україну. Рейдерів не зупиняють, а іноді й підтримують чиновники і ті, хто, здавалося б, повинен захищати закон. Ми у зародку покладемо цьому край. Я відповідально заявляю, що права власності в Україні будуть захищені надійно», – сказав Азаров.

Він пообіцяв, що чиновники, які сприяють рейдерству, будуть покарані.

«Чиновникам і посадовцям, які спробують сприяти рейдерам, навіть не треба очікувати рішення суду. Будь-яка участь у захопленнях – це, як мінімум, невідповідність посаді, й тому за фактами таких посадовців необхідно звільняти негайно, розслідувати й передавати справу до суду», – сказав Азаров.

Читайте також: Переділ власності починається вже сьогодні

Нагадаємо, Кабінет міністрів відновив діяльність Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню й захопленню підприємств (рейдерству – ред.) і призначив її головою першого віце-прем`єр-міністра – міністра економічного розвитку та торгівлі Андрія Клюєва.

Відповідне розпорядження прийнято на засіданні Кабміну 24 жовтня.

Раніше робота Міжвідомчої комісії по боротьбі з рейдерством була припинена в результаті структурних змін, проведених у контексті адміністративної реформи.