Азаров пообіцяв в новому Кодексі максимально врахувати зауваження спрощенців

1 Грудня 2010, 11:17

За словами Азарова, вето на Податковий кодекс є спільною позицією уряду і президента.


«Необхідні зміни потрібно внести в найкоротший час. У цих змінах ми повинні максимально врахувати зауваження людей, які працюють на спрощеній системі оподаткування», – сказав він.


За його словами, також потрібно встановити перехідний період приблизно на рік. У цей період необхідно відмовитися від штрафів, стягнень та зосередитися в основному на роз’яснювальній роботі.


Водночас Азаров заявив, що опоненти Податкового кодексу поширювали «багато брехні» щодо його недоліків.


«Є брехнею твердження авторів листівок, інших повідомлень про те, що після набрання чинності Податковим кодексом податківці отримають право вдиратися в квартири громадян. Навіщо ця брехня розповсюджується по країні?», – обурився він.


«Це приклад, коли ми на брехню не змогли відповісти. Наші опоненти, які зосередилися на окремих недоліках, замазали чорною фарбою весь позитив податкової реформи. Якщо ми не зробимо з цього висновку, це поставить під сумнів проведення будь-яких реформ», – сказав він.


Нагадаємо, 30 листопада Президент України Віктор Янукович заявив, що застосував вето до Податкового кодексу, прийнятого раніше Верховною Радою України.


Раніше на Майдані Незалежності в Києві підприємці розпочали безстрокову акцію протесту проти Податкового кодексу.