Азаров полетів домовлятися з Путіним

7 Червня 2011, 12:15

Планується, що спочатку пройдуть переговори між Азаровим і прем'єр-міністром Росії Владіміром Путіним вузькому колі.

Крім прем'єра, з української сторони під час переговорів у вузькому колі візьмуть участь: посол України в Росії Володимир Єльченко, міністр енергетики й вугільної промисловості Юрій Бойко, урядовий уповноважений з питань співробітництва з Росією й державами-учасницями Співдружності Незалежних Держав Валерій Мунтіян, голова Державного агентства з управління державними корпоративними правами та майном Дмитро Колєсніков, перший заступник міністра закордонних справ Руслан Демченко.

З російської сторони в цих переговорах візьмуть участь: перший заступник голови уряду Росії Ігор Шувалов, заступник голови російського уряду Олексій Кудрін, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, міністр енергетики Сергій Шматко.

Після завершення переговорів у вузькому колі відбудеться засідання комітету з економічного співробітництва в розширеному складі.

Після засідання комітету заплановано підписання низки двосторонніх документів.

Також планують спільну прес-конференцію Азарова та Путіна.

Після завершення візиту український прем'єр дасть інтерв'ю телекомпанії "Russia Today".

У вівторок увечері Азаров з Москви вилетить до Відня (Австрія), де візьме участь у засіданні Віденського економічного форуму "Інновації: розширення інноваційного простору".

Нагадаємо, Президент Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова зберегти зростання товарообігу між Україною та Росією.

У травні Янукович виражав упевненість у тому, що за підсумками 2011 року товарообіг між Україною та Росією перевищить 50 млрд доларів