"Так склалося, що вважається вигідно з точки зору ЗМІ нападати на владу. Влада іноді підставляється і заслуговує цих атак, із пісні слів не викинеш. Щось не так робить, щось порушує", – вважає Азаров.
"Разом з тим постійні інформаційні атаки на владу призводять до зниження ефективності роботи влади", – вказує він.
"Програми стабільності курсу нацвалюти, енергозбереження, інвестицій у житлове будівництво, – так будь-яка масштабна програма вимагає довіри! Якщо я не довіряю програмі "Дешеве житло", то не несу гроші туди, якщо мені в ЗМІ кажуть, що банки нестійкі, я і туди не понесу гроші", – пояснює Азаров.
За його словами, "довіра до влади – дуже важлива проблема, до того ж, не політична, а економічна".
"Так що інформатаки на владу повинні бути збалансовані. Там, де влада заслужила, їй треба врубать по повній, але там, де нападки незаслужено і можуть привести до нестабільності, до недовіри, потрібно дуже акуратно користуватися інформаційною зброєю", – вказує прем'єр.
"ЗМІ не даремно називають "четвертою владою" – у руках інформканалів зосереджені великі владні повноваження, і ця влада повинна відчувати відповідальність, тобто відповідати за свої слова. Говорити тільки те, що підтверджено фактами.
Нагадаємо, що в Києві на вулиці Грушевського за три дні постраждали 42 журналісти. Тим часом, президент Янукович доручив силовикам "по можливості" сприяти роботі працівників ЗМІ.