Азаров пояснив послу Італії, скільки керівництво України зробило на шляху до євроінтеграції

14 Травня 2012, 19:05

«Ви бачите, що наше керівництво зробило дуже багато для просування України на шляху європейської інтеграції», – цитує Азарова прес-служба Кабміну.

Азаров нагадав, що сьогодні президент Віктор Янукович підписав новий Кримінально-процесуальний кодекс.

«За 20 років в Україні вперше з’явився європейський механізм вирішення подібних питань», – додав Азаров.

Він нагадав, що крім того, в Україні прийняті надзвичайно важливі і прогресивні закони, які створюють надійний фундамент для сталого розвитку держави. Це, зокрема, стосується прийняття Податкового кодексу, законів про доступ до публічної інформацію, про вибори. Також Азаров нагадав, що президент виступив з ініціативою створити Конституційну Асамблею, яка працюватиме над підготовкою законопроекту про внесення змін до Конституції України.

«Вперше у нас так багато зроблено на шляху європейської інтеграції. Прикро, що виникли певні теми, які затьмарюють наші відносини з європейськими партнерами», – підсумував прем’єр-міністр.

Разом з цим Азаров запевнив, що українська влада зробить все для того, аби парламентські вибори в нашій державі пройшли чесно і прозоро: «Ми зацікавлені, щоб вибори були демократичними. Ми зацікавлені в тому, щоб якомога більше іноземних спостерігачів були присутні на виборах і дали цьому процесу об’єктивну оцінку», – заявив він.

Нагадаємо, Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон після засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС у понеділок, 14 травня, заявила, що Європейський Союз сподівається, що прем’єр-міністр України Микола Азаров привезе до Брюсселя новини, які дадуть можливість продовжувати діалог з Україною.

Як відомо, засідання Ради співпраці Україна – ЄС за участю прем’єр-міністра Миколи Азарова відбудеться 15 травня.