Азаров пояснив, як важливо перед візитом Путіна багато говорити про співпрацю з Росією

10 Липня 2012, 19:47

«Напередодні зустрічі Президента України Віктора Януковича та Президента Російської Федерації Володимира Путіна важливо ще раз наголосити на необхідності вчасного та всебічного виконання рішень, прийнятих за підсумками ІХ засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії, яке відбулося 27 червня», – вважає Азаров.

Він зазначив, що порядок денний відносин двох країн є набагато ширшим «газового питання».

 «Сьогодні ми маємо поглиблювати співпрацю у таких знакових для економіки сферах, як енергетика, зокрема – атомна, судно- та літакобудування, а також освоєння космосу. Ці завдання поставив перед нами президент України, й Уряд працюватиме на їхнє виконання», – підкреслив прем’єр-міністр.

Він також нагадав, що на розширення двосторонньої кооперації спрямовані Програма економічного співробітництва на 2011-2020 роки і План заходів стосовно реалізації Програми міжрегіональної і прикордонної співпраці на 2011-2016 роки.

Як повідомлялось, раніше в Адміністрації президента анонсували підписання низки двосторонніх документів за результатами засідання Українсько-Російської міждержавної комісії під головуванням президента Віктора Януковича та президента РФ Владіміра Путіна, яке заплановане на 12 липня у Ялті.

Нагадаємо, 27 червня Янукович зустрівся із прем'єром РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим.