Азаров подякував українським матерям за безмежне терпіння

12 Травня 2012, 11:55

«Протягом  13 років в Україні відзначається День матері – найдорожчої і найріднішої людини, яка дала нам життя, навчила мудрості і благословила на добрі справи та починання. Уроки матері лишаються головними на життєвому шляху, а її любов – надійним оберегом», – наголосив Азаров.

«У цей день низько вклоняємося Вам, дорогі наші матері. Спасибі Вам за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну кропітку працю», – додав прем’єр.

Він висловив «щиру вдячність всім жінкам, які стали матерями для дітей, що позбавлені власних батьків, і віддали їм своє серце». 

Азаров побажав матерям «здоров'я, родинного затишку, добробуту і впевненості у майбутньому, та Господнього благословення».

Як повідомлялось, президент Віктор Янукович також привітав українок з Днем матері і пообіцяв, що як президент докладатиме «максимум зусиль, щоб кожна родина жила в мирі, достатку та відчувала впевненість у своєму майбутньому».

Також, з нагоди Дня матері президент підписав Укази про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» понад 10 тисячам багатодітних матерів.