Азаров обіцяє вивести Україну з кризи правильним курсом

Акценти
28 Листопада 2012, 11:37

"Гальмування темпів економічного зростання протягом року відбулося в силу цілого ряду економічних, в основному – зовнішніх причин. Зараз вони з’ясовані, проаналізовані, висновки з них зроблені. Ряд заходів вже здійснюється. Але час і ситуація вимагає вносити корективи і прискорювати наші дії. Питання стоїть дуже гостро: як Україні знайти власний курс під час другої хвилі економічної кризи. Саме власний, тому що, по-перше, як аксіому треба пам’ятати, що крім нас самих наші інтереси ніхто не захистить», – сказав  Азаров.

При цьому він наголосив, що курс виходу з кризи може спиратися тільки на власні сили. "Зайвий раз ми переконуємося, що повинні спільно зробити максимум можливого для розвитку внутрішнього виробництва, внутрішнього ринку. Ще активніше просувати українську продукцію на традиційних і нових зовнішніх ринках. І головне: ми повинні боротися за збереження кожного робочого місця", – підкреслив Азаров.

Як повідомлялось, в уряді визнали, що в 2013 році може бути реалізовано песимістичний сценарій розвитку української економіки. При доопрацюванні проекту держбюджету-2013 Міністерство економічного розвитку і торгівлі рекомендувало знизити прогноз зростання економіки до 3,5%, а інфляції – з 6,9% до 5,5% (у МВФ чекають 7,4%).

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що  уряд розраховує на зростання валового внутрішнього продукту  в 2013 році на рівні 3%.

90