Азаров не радить дивитись політичні ток-шоу

Акценти
23 Листопада 2012, 20:30

«Я дуже рідко беру участь у цих передачах і практично ніколи їх не дивлюся. Але тоді, коли я їх бачу, відверто кажучи, у мене виникає здивування, хто їх може дивитися і для чого необхідно заряджати себе таким негативом, такою порцією дезінформації, неправди, яка зазвичай міститься в цих передачах», – написав Азаров у відповіді на питання, як він ставиться до політичних ток-шоу Савіка Шустера чи Євгенія Кісельова .

«Послухаєш 5-10 хвилин виступу певних політиків і створюється така похмура картина, що й жити не хочеться», – написав Азаров, вказавши, що «життя багатьох наших людей дійсно важке, і так хочеться, щоб позитивна інформація налаштовувала людей на добрий лад, на позитив, вселяла впевненість у майбутньому».

Він також висловив сподівання, що «на нашому телебаченні з'явиться програма, яка буде життєрадісна, життєствердна, подивившись яку, захочеться робити щось хороше».

Наприкінці розмови з користувачами соцмережі Азаров закликав  їх не читати наніч газет і не дивитись телепередач: «Я думаю, що якщо ви послідуєте моїй пораді, то вас не мучитимуть нічні кошмари, а сни будуть винятково казковими».

Нагадаємо, у вересні прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що хоче створити потужний культурний телеканал.«Напевно, в наступному році ми знайдемо гроші і зробимо хороший канал «Культура», де будуть, я перепрошую, не Шустери виступати, а люди, які можуть нести щось хороше», – сказав Азаров.

Читайте також: Влада примушує ТБ до «чесності»

89