Азаров наказав за два тижні підготувати статегічний план покращення

Акценти
15 Листопада 2012, 07:17

За словами Азарова, стратегічний перспективний план щодо забезпечення економічного росту через запровадження нових підходів з державної підтримки галузей української економіки повинен бути розрахований на середньострокову перспективу.

Прем’єр-міністр поставив завдання перед міністерствами і відомствами внести відповідні пропозиції. До цієї роботи вже долучились провідні наукові установи держави та Національний банк України. Є напрацювання, які наразі повинні бути узагальнені Мінекономрозвитку разом із Мінфіном та іншими відомствами. Для узгодження цієї роботи пропонується створити міжвідомчу робочу групу.

«На виході ми маємо отримати якісний системний документ, стратегічний перспективний план, підкріплений бюджетними, інвестиційними, кредитними ресурсами, а також іншими стимулюючими заходами –  від фіскальних до інституційних. Він  повинен бути розрахований на середньострокову перспективу із визначенням індикаторів на кожному з етапів», – зазначив Азаров.

Він наголосив, що в основу документа необхідно покласти реалізацію послання президента, узгодити його з бюджетним та макроекономічним середньостроковими прогнозами, а також реалізацією програми економічних реформ.

Підготовлені напрацювання Уряд планує розглянути через два тижні.

Як повідомлялось, у травні 2012 року президент Віктор Янукович доручив прем'єр-міністрові Миколі Азарову вжити заходів з активізації розвитку реального сектору економіки, реформ у сферах дерегулювання, розвитку підприємництва і надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, за підсумками першого півріччя нинішнього року обсяги відтоку капіталу з країни склали $4,5-5 млрд.

За результатами соціологічного опитування лише 24% українців відчули покращення життя.

90