Азаров наказав міністрам за допомогою ЗМІ влаштувати депутатам “веселі” канікули

11 Липня 2013, 11:52

«Пріоритетним завданням Уряду залишається прийняття законопроектів, пов’язаних з удосконаленням виборчого законодавства, реформуванням системи правосуддя та правоохоронних органів, а також законопроектів, спрямованих на боротьбу з корупцією та поліпшення бізнес-клімату в нашій країні. Чимало з цих законопроектів вже узгоджено з європейськими інституціями, зокрема з Венеціанською комісією та Європейською комісією. Після остаточного опрацювання вони будуть внесені до Верховної Ради і, сподіваюсь, будуть ухвалені парламентом у вересні-жовтні, до Вільнюського саміту», – наголосив Азаров.

За його словами, уряд також розраховує також на прийняття вже на початку наступної, третьої, сесії Верховної Ради, низки законопроектів, спрямованих на розвиток підприємництва та залучення іноземних інвестицій.

Йдеться, зокрема, про законопроекти: «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків»; «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання залучення інвестицій»; «Про державну допомогу суб'єктам господарювання»; «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів.

«Вимагаю від усіх керівників міністерств і відомств, які є відповідальними за підготовку першочергових законопроектів: супроводжувати їх потрібно безперервно. Навіть під час парламентських канікул. Залучайте до цієї справи громадськість і пресу, щоб громадська думка, інтереси суспільства були головним аргументом у законодавчій діяльності, а не політичні амбіції», – підкреслив прем’єр.

Також членам уряду нагадали, що визначальним напрямком роботи з депутатським корпусом є бюджетний процес, який повинен відбуватися без канікул.

«Ще навесні Уряд схвалив Основні напрями бюджетної політики на 2014 рік. Документ опрацьований комітетами Верховної Ради України. 22 травня 2013 року комітет ВРУ з питань бюджету ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти проект відповідної постанови. Наша принципова позиція полягає в тому, що попри всі складності, розгляд проекту бюджету на 2014 рік повинен початися у визначений законодавством термін», – наголосив Азаров.

Як повідомлялось, до цього Азаров порадив підлеглим не чекати остаточних офіційних даних державної статистики, критично проаналізувати роботу економіки та зробити висновки.