Азаров на антимайдані розповів про одностатеві шлюби

14 Грудня 2013, 13:20

"Опозиційні лідери розповідають казки про те, що ми підпишемо Угоду і завтра будемо без віз їздити до Європи. Нічого подібного. Ми повинні ще узаконити одностатеві шлюби , прийняти закон про рівність сексуальних меншин", – запевнив Азаров.

Він додав, що проти такого рішення виступають всі українські церкви. Крім того, на переконання прем'єра, українці поки не готові до таких кроків.

Водночас, Азаров вкотре заявив, що відмова від підписання асоціації "не означає, що ми поставили хрест на європейській, як нам казали, "мрії".

"Не треба розділяти Україну, не треба будувати барикади", – додав прем'єр і зазначив, що "будь-які суперечливі питання потрібно вирішувати за круглим столом, шляхом переговорів".

За його словами, "вся країна, крім Києва, живе спокійно, а ці події (мітинги) проходять тільки в столиці".

Нагадаємо, Партія регіонів "на прохання трудящих" оголосила мобілізацію своїх прихильників на мітинг у Києві, щоб підтримати курс Віктора Януковича.

11 грудня ZN.UA з посиланням на джерело в РНБО повідомило, що влада поставила перед Міноборони та іншими відомствами завдання забезпечити проведення 14-15 грудня масштабного провладного мітингу на противагу Євромайдану.

читати ще

показати ще
96