Азаров доручив Тігіпку розтлумачити народу пенсійну реформу

13 Грудня 2010, 15:07

“Я думаю, що Сергію Леонідовичу необхідно провести серйозну роз’яснювальну й консультативну роботу із представниками громадських організацій”, – сказав Азаров.

При цьому він підкреслив, що законопроект про пенсійну реформу розробляла робоча група безпосередньо за участі Тігіпка. Ним, зокрема, передбачено обмежити максимальний розмір пенсій і збільшити вік виходу на пенсію для державних службовців.


Прем’єр зазначив, що перед Мінсоцполітики стоять дуже серйозні завдання з реформування соціальної сфери.


Азаров підкреслив, що країні потрібна пенсійна реформа, тому що Україна – одна з небагатьох, у якій діє так звана солідарна пенсійна система, а вона неефективна й необхідно перейти до накопичувальної системи.


Нагадаємо, 9 грудня опозиційний уряд закликав Кабінет Міністрів винести на всеукраїнське обговорення проект пенсійної реформи перед його розглядом у Верховній Раді.


9 грудня президент Віктор Янукович призначив віце-прем’єр-міністром – міністром соціальної політики Тігіпка, з посади міністра праці та соціальної політики було звільнено Василя Надрагу.


Голова Ради Володимир Литвин прогнозує внесення Кабміном у парламент законопроекту про пенсійну реформу 13-14 грудня. Раніше Кабмін заявив про намір внести в Раду законопроект про проведення пенсійної реформи до 10 грудня, однак ще не вніс його.


Нагадаємо, обговорення і ухвалення розробленого Тігіпком проекту Податкового кодексу викликало цілу хвилю протестів по всій Україні.