Азаров доручив підлеглим розібратися із затримками зарплат

26 Листопада 2012, 17:21

За словами Азарова, «склалася досить незрозуміла ситуація, коли громадяни, ЗМІ інформують про затримки виплат заробітної плати, а жоден з керівників регіонів не звертався по допомогу до центральної влади».

Він наголосив, що за затримки з виплатами зарплатні вчителям, лікарям, іншим працівникам бюджетної сфери несуть персональну відповідальність керівники регіональних органів виконавчої влади.

Прем’єр повідомив, що направив представників секретаріату Кабінету міністрів у регіони, аби на місцях з’ясувати реальний стан справ щодо виплат заробітної плати бюджетникам.

«Нам потрібна об’єктивна картина. Буде необхідність – буде надана бюджетна підтримка», – заявив він.

Азаров також назвав неприпустимою ситуацію, коли людей відправляють у відпустки за власний рахунок, не виплачують надбавок тощо.

Прем’єр-міністр доручив Мінсоцполітики та Мінфіну «детально вивчити стан справ та вжити всіх необхідних заходів для недопущення затримок виплат бюджетникам».

Водночас, Казначейству доручено надавати короткотермінові цільові позики для виплати зарплат, якщо з відповідними заявками будуть звертатися керівники міст.

Нагадаємо, що станом на 22 листопада українцям заборгували близько 1 млрд гривень зарплат. Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Водночас, нещодавно профспілки заявили, що для здійснення в 2012 році всіх виплат бюдженикам не вистачає близько 10 млрд грн.

читати ще

показати ще
96