Азаров дійшов висновку, що львівські підприємці відчули покращення життя

2 Грудня 2011, 22:20

«В мене були зустрічі з підприємцями і на оптовому ринку, і зараз. Я задоволений цими зустрічами, вони всі були конструктивними і свідчать про те, що люди розуміють, що бізнес-клімат у країні поступово покращується, що ми знаходимося на вірному шляху», – зазначив Азаров.

Він також наголосив на тому, що проблеми, які ще залишилися, з часом будуть вирішені.

«Люди це розуміють, і я вдячний їм за це», – підкреслив Азаров.

Як повідомлялось, на брифінгу Львові, який тривав трохи більше 5 хвилин, побіжно розповів про програму візиту до Львова та враження від відвідин об’єктів.

Зокрема, за його словами, ринок «Шувар» є прикладом, який надихає на будівництво гуртових ринків по всій Україні: «Ціни на основні продукти харчування (картоплю, моркву, буряк) низькі, що добре для споживачів, але треба думати і про те, щоб вони були збалансовані і для виробника».

Нагадаємо, сьогодні прем'єр Микола Азаров перебував з робочим візитом у Львові.

Раніше повідомлялося, львівська обласна та міська організації ВО «Свобода» заявляли, що проведуть акцію протесту проти політики уряду під час візиту Азарова до Львова. 

Як відомо, президент Віктор Янукович під час візиту до Львова 28 жовтня для ознайомлення з готовністю об'єктів до проведення чемпіонату Євро-2012 був у місті менше трьох годин.

Позначки: