AWS Marketplace та його переваги

28 Травня 2024, 16:52

Все частіше бізнес застосовує хмарні технології. Якщо раніше такі послуги були доступними тільки великим корпораціям, то зараз перевагами користується середній та навіть малий бізнес.

Існують сотні корисних інструментів для оптимізації бізнесу. Купити їх чи продати можна завдяки SAAS AWS Marketplace. Допоможе розібратися з усіма можливостями платформи компанія SoftwareOne.

Основні плюси маркетплейсу

Платформа створена спеціально для розробників програмного забезпечення, торгових представників, системних інтеграторів. Для того, щоб придбати софт необхідна проста реєстрація, яка відрізняється зручністю та швидкістю. Серед сильних сторін платформи:

  • розробники софту мають змогу привертати увагу користувачів до своїх продуктів (тимчасово безплатні версії додатків абощо);
  • наявність програмного забезпечення, яке допомагає аналізувати власну діяльність чи виконувати інші схожі завдання;
  • надзвичайна простота та зручність користування;
  • зручні способи оплати (кілька варіантів, які будуть максимально вигідними для розробника цифрового продукту).

Тобто розробник софту чи власник бізнесу отримує чимало переваг від доступу до платформи після простої процедури реєстрації.

Допомога з освоєнням на AWS Marketplace від SoftwareOne

Звісно, серед кількох тисяч інструментів досить важко знайти варіанти, не витративши на це багато часу. Крім того, далеко не кожен власник бізнесу знає, який набір додатків потрібен для роботи. Фахову допомогу в цих питаннях нададуть працівники SoftwareOne.

Спеціалісти надають допомогу в пошуку, тестуванні, покупці, оптимізації та впровадженні нових задач. Користувачам доступні IT-рішення більш ніж в 70 категорій. Наприклад, одні компанії хочуть зробити бізнес-процеси безпечнішими, а інших цікавлять інструменти для проведення аналізу.

Фахівці SoftwareOne порекомендують оптимальні рішення для своїх клієнтів. Послугами вже встигли скористатися тисячі клієнтів з України, серед яких провідні компанії з відомими на весь світ іменами.

Позначки: