Австрія виділила транш гуманітарної допомоги для мешканців Донбасу та розмінування

6 Листопада 2019, 14:20

Уряд Австрії виділив мільйон євро гуманітарної допомоги на підтримку жителів Донбасу та на розмінування. Про це у середу, 6 листопада, повідомило Міністерство закордонних справ у Twitter.

 

«Дякуємо уряду Австрії за новий транш гуманітарної допомоги в розмірі 1 млн євро на щоденну підтримку жителів сходу України та на розмінування Донбасу», – ідеться в повідомленні.

 

 

Як зазначає австрійське агентство APA, мова йде про 500 тисяч євро – Міжнародному комітету Червоного Хреста (МКЧХ), та 500 тисяч євро – австрійським неурядовим організаціям для пом'якшення надзвичайної ситуації в кризових регіонах України.

 

«Австрія підтримує Україну в кризі, яка триває понад п'ять років. Виділивши мільйон євро, ми хочемо полегшити доступ гуманітарної допомоги і підтримати операції з розмінування в конфліктних регіонах», – сказав міністр закордонних справ Александр Шалленберг.

 

Нагадаємо, у вересні Німеччина виділила мільйон євро на підтримку українців, постраждалих від війни на Донбасі.

 

Також, близько мільйона доларів виділили США – на телерадіомовне устаткування для передачі українського сигналу на території окупованих Криму та Донбасу.