Австрія почала закладати основу для паркану на кордоні з Угорщиною

20 Вересня 2016, 14:39

Австрія почала закладати основу, на якій буде побудовано паркан у місті Ніккельсдорф уздовж ділянки кордону з Угорщиною довжиною 1,8 км. Саме в цьому місці незаконні мігранти намагаються перетнути австрійський кордон. Про це повідомляє Reuters із посиланням на представника поліції.

Повідомляється, що поки почався тільки монтаж металевих опор уздовж кордону, але остаточного рішення, чи будуть зводити паркан, ще не прийнято.

За інформацією поліції, огорожа буде зведена в найкоротші строки, якщо уряд Австрії все-таки вирішить ввести жорсткі заходи проти незаконного проникнення мігрантів на територію країни.

Зазначимо, що потоки незаконних мігрантів намагаються перетнути кордон Австрії з боку Угорщини. За минулий рік в Австрію прибули близько 90 тис. нелегальних мігрантів.

Влада Угорщини всіляко намагається перешкоджати незаконній міграції біженців. Для цього в країні звели вже два паркани проти мігрантів. Через свою політику стосовно мігрантів Угорщина неодноразово піддавалася критиці з боку країн ЄС.

Нагадаємо, у березні Латвія збудувала перші кілометри паркану на кордоні з РФ.