Авіакомпанія FlyDubai зробила заяву після катастрофи Boeing у Ростові-на-Дону

20 Березня 2016, 14:29

Авіакомпанія FlyDubai вважає, що умови в аеропорту Ростова-на-Дону під час приземлення літака Boeing 737-800 були хорошими. Про це заявив на прес-конференції її представник.

"Умови в аеропорту (Ростова-на-Дону) для посадки літака були хорошими", – стверджував він. Представник FlyDubai додав, що "компанія слід найвищим стандартам (забезпечення) безпеки польотів своїх лайнерів".

За його словами, "потрібно час, перш ніж результати (розслідування авіакатастрофи) будуть оприлюднені".

Представник авіакомпанії також повідомив, що FlyDubai координує свої дії з російською стороною з метою визначення причин катастрофи.

За його словами, базується в Об'єднаних Арабських Еміратах "компанія координує дії з російською владою для визначення причин авіакатастрофи". Представник FlyDubai закликав "не поспішати робити висновки і не публікувати здогадки (щодо причин трагедії)".

Він також заявив, що компанія "не має наміру оприлюднювати імена загиблих до узгодження цього кроку з родичами загиблих". Співробітник FlyDubai зазначив, що вона "продовжує контактувати з родичами (загиблих), щоб надати їм підтримку".

Глава авіакомпанії FlyDubai закликав не займатися спекуляціями навколо причин катастрофи і дочекатися результатів розслідування.

"Ми знаємо, що в останні 24 години було багато спекуляцій з приводу причин цієї трагедії. Ми поділяємо бажання отримати відповіді як можна швидше, але на цьому етапі ми не повинні бути втягнуті в ці спекуляції", – йдеться в заяві генерального директора FlyDubai Гейт аль -Гейта.

"Ми наполягаємо, що органи, які проводять розслідування, повинні мати весь необхідний час для того, щоб оголосити про справжні причини катастрофи", – додав він.

Читайте також: У ЗМІ опублікували запис перемовин пілотів загиблого Boeing з диспетчерами аеропорту в Ростові-на-Дону

Нагадаємо, раніше стало відомо про вісьмох загиблих українців з числа 62 жертв авіакатастрофи, яка сталася у ніч на 19 березня в аеропорту Ростову-на-Дону. Літак рейсом FZ981 з Дубаї під час катастрофи намагався здійснити посадку.