Авіакатастрофа в Чугуєві. Родинам загиблих курсантів виплатили компенсації

20 Жовтня 2020, 16:06

Родинам курсантів Харківського національного університету Повітряних сил, які загинули 25 вересня в авіакатастрофі Ан-26Ш у Чугуєві, виплатили компенсації. Про це повідомляється на сторінці Генштабу ЗСУ у Facebook у вівторок, 20 жовтня.

 

«19 жовтня 2020 року обласними військовими комісаріатами (ТЦК та СП) Сухопутних військ Збройних Сил України проведена виплата одноразової грошової допомоги родинам курсантів Харківського національного університету Повітряних сил, які трагічно загинули 25 вересня 2020 року внаслідок катастрофи літака Ан-26Ш», – йдеться в тексті.

 

Мова йде про виплату в розмірі 750-кратного прожиткового мінімуму.

 

Зазначається, що зараз триває технічне розслідування катастрофи.

 

«Родинам екіпажу виплата буде здійснена після остаточного офіційного встановлення обставин та причин авіакатастрофи», – повідомили в Генштабі.

 

Нагадаємо, 25 вересня при заході на посадку в аеропорту Чугуєва на Харківщині розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. На борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил.

 

На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант помер у лікарні від опіків. Ще один – В'ячеслав Золочевський – перебуває на лікуванні.

 

 2 жовтня стало відомо, що розшифровка «чорних скриньок» з літака завершена.