Авіакатастрофа в Чугуєві. ДБР спростувало інформацію про відмову двигуна

30 Вересня 2020, 11:49

У Державному бюро розслідувань заявили, що інформація про відмову двигуна як причину катастрофи АН-26 під Чугуєвом Харківської області не відповідає дійсності. У літака відмовив датчик тиску. Про це 30 вересня повідомив начальник Головного слідчого управління ДБР Максим Борчаковський, як передає РБК-Україна.

 

Борчаковський додав, що уламки визнані речовим доказ і арештовані судом. Триває розшифровка "чорних ящиків".

 

Він також зазначив, що переговори пілотів можуть опублікувати для зняття інсинуацій. Наразі допитали близько 50 людей і курсанта, який вижив. Тіла загиблих курсантів віддадуть їх сім'ям до кінця тижня після завершення ДНК-експертиз.

 

Нагадаємо, 25 вересня при заході на посадку в аеропорту Чугуєва на Харківщині розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. На борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил.

 

На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант помер у лікарні від опіків. Ще один – В'ячеслав Золочевський – перебуває на лікуванні.

 

Чорні скриньки з літака – у задовільному стані, їх вже почали розшифровувати

 

Як повідомляється, фахівці відібрали 25 зразків ДНК у родичів загиблих в авіакатастрофі, експертизи відбудуться в прискореному режимі за 14 днів.