Авіакатастрофа під Харковом. Пілот повідомляв про відмову лівого двигуна

25 Вересня 2020, 23:46

Пілот літака АН-26 Збройних Сил України, який розбився у Харківській області ввечері 25 вересня, повідомляв про відмову лівого двигуна. Літаку був наданий дозвіл на посадку. Про це заявив глава Харківської ОДА Олексій Кучер під час брифінгу.

 

"За попередніми даними, пілот повідомляв, що відмовив лівий двигун… Ті, що вижили, вистрибнули з літака", – зазначив Кучер.

 

Очільник Харківської ОДА додав, що розслідування обставин авіакатастрофи буде проводити Державне бюро розслідувань (ДБР).

 

Як відомо, аварія літака сталася ввечері 25 вересня на відстані близько 2 км до військового аеропорту під час навчально-тренувального польоту. За попередніми даними, на борту було 28 осіб, з них 7 офіцерів та 21 курсант. На жаль, 22 людини загинули, 2 вижили (1 в критичному стані), доля чотирьох у цей момент невідома. За інфрмацією Олексія Кучера, на борту літака перебували курсанти другого та четвертого курсів Харківського університету Повітряних сил ім. Кожедуба Збройних Сил України.

 

Президент Володимир Зеленський заявив про створення урядової комісії для розслідування всіх обставин авіакатастрофи під Харковом.