Аваков вирішив створити “спецпідрозділ з патріотів” для боротьби з сепаратистами

13 Квітня 2014, 23:25

"В умовах інспірованих ззовні сепаратистських терористичних атак, створення бандитських формувань, що фінансуються з-за меж країни, загрози внутрішньому порядку та законності – мною ухвалено рішення про створення корпусу спецпідрозділів МВС на основі цивільних формувань по всій території країни", – написав Аваков.

"Донецьк отримає свій спецпідрозділ, створений з патріотів країни та Донеччини. Луганськ- своє з луганчан. У Дніпропетровську буде створено спецпідрозділ Дніпро. Миколаїв, Одеса, Херсон, Харків .. – практично кожен регіон отримає можливість мати такий стабілізаційний спецпідрозділ", – додав він.

"Спочатку схід і південь, потім центр і захід країни" , – зазначив Аваков.

Він підкреслив, що МВС готове залучити більше 12 000 осіб по всій країні до складу нових спецпідрозділів. А також надати озброєння, екіпіровку, керівництво кадровими офіцерами.

"Перший наказ про створення спецпідрозділу "Схід" в Луганській області мною вже підписаний", – підкреслив він.

За словами Авакова, створення спецпідрозділів відбуватиметься в найкоротший термін, без зволікань і формальностей – за викликами часу.

"У найближчу добу на сайті МВС будуть розміщені контактні телефони та адреси регіональних вербувальних пунктів створюваних спецпідрозділів", – написав Аваков.

"Нова структура спеціальних підрозділів МВС – відповідь диверсантам, "зеленим чоловічкам" і іншимим банд формуванням, які мають завдання атакувати державність і цілісність України", – підкреслив Аваков.