Аваков: Терористи підривають залізничні колії та мости, щоб збирати “данину” з поїздів

1 Липня 2014, 20:30

За його словами, таким чином ватажок горлівських терористів, росіянин Ігор Безлер на прізвисько "Біс" намагається встановити контроль над переміщенням вантажів.

"Ці підриви здійснюють мародери. Це нічого спільного немає з війною. Просто гроші. Пан Безлер таким чином заробляє гроші. Він підриває шляхи залізничні таким чином, щоб всі вагони проходили через 1-2 нитки і він їх обкладав даниною”, – сказав Аваков.

“Саме через це пан Безлер, за нашими даними, убив так званого міністра транспорту так званої “Донецької народної республіки”, – тому, що на цю тему у них були протиріччя”, – пояснив в.о. міністра.

Як повідомлялося, 1 липня бойовики здійснили підриви трьох ділянок залізниці в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, на стрілочному переводі №1 й ділянці колії на станції Кондрашевська-Нова. Крім того, на перегоні Кондрашевська-Нова – Городній бойовики підірвали залізничне полотно. Також терористи здійснили підрив залізничного полотна на перегоні Букіно-Святогірськ. На всіх пошкоджених ділянках залізниці проводяться аварійно-відновлювальні роботи.

29 червня у Харківській області на 37 ділянці Південної залізниці станції Основа – Куп'янськ було здійснено підрив рейкового полотна в двох місцях.

27 червня невідомі двічі підривали залізничний міст на станції "Городній" (Луганська обл.) Донецької залізниці.

24 червня в Запорізькій області невідомі підірвали залізничний міст на виїзді з міста Оріхів у бік села Новоданилівка.

22 червня, на ділянці Іловайськ – Кутейникове невідомі здійснили підрив непарної колії. "Укрзалізниця" 24 червня ввечері відновила рух на цій ділянці.