Аваков розпустив колегію МВС і призначив службові розслідування щодо низки працівників відомства за фактами їхній дій під час Майдану

23 Лютого 2014, 08:27

"Розпустив колегію МВС. Призначив нову. Призначив службові розслідування відносно ряду співробітників міністерства та обласних УВС за фактами їхніх дій у подіях останнього часу", – зазначає він.

За його словами, також вночі проведено наради з Самообороною Майдану і Правим сектором, новим керівництвом СБУ, а також з працівниками міністерства, які перейшли на бік народу.

"Тема – забезпечення порядку на вулицях Києва. Спільне патрулювання та охорона ключових об'єктів міста. Затверджено механізми та форми взаємодії співробітників міліції та цивільного активу Майдану. З завтрашнього дня ці механізми почнуть реалізовуватися", – пише Аваков.

Крім цього, зазначає він, було проведено спільну нараду з новопризначеними керівниками Генпрокуратури та СБУ на тему взаємодії правоохоронних органів щодо резонансних злочинів проти народу України, в тому числі з боку колишніх вищих посадових осіб країни.

"Завтра генеральна прокуратура дасть про це інформацію. Попередні заяви Генпрокуратури не буду передавати, лише зазначу, що прийнято ряд оперативних превентивних заходів на цю тему", – зазначив Аваков.

"Роботи щодо системних змін в органах МВС дуже багато – від зміни філософії правоохоронця, до люстрації ряду підрозділів та кадрової ротації. Від впровадження до складу органів міліції найбільш активних активістів Самооборони Майдану – до якісного іншого рівня професійної етики службовця МВС", – додав він.

Як повідомлялось, 22 лютого Рада призначила депутата від "Батьківщини" Арсена Авакова виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ України. За таке рішення проголосувало 275 депутатів.

Нагадаємо, 21 лютого Верховна Рада ухвалила вцілому постанову про звільнення від виконання обов’язків міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.