Аваков розпочав кадрові зміни у МВС, але каже, що “це ще не люстрація”

25 Лютого 2014, 09:00

«Ситуація вкрай непроста і неоднозначна, вимагає оцінки і рішень невідкладно, як і зваженості. Це ще не люстрація, але це початок процесу глибоких кадрових змін», – пояснив Аваков.

Водночас, як повідомляє прес-служба МВС 24 лютого «звільнено з органів внутрішніх справ: генерал-лейтенанта міліції Крикуна Олексія Олексійовича, начальника Департаменту громадської безпеки; генерал-лейтенанта міліції Тулаєва Олександра Степановича, начальника Департаменту внутрішньої безпеки.

В областях звільнено: генерал-лейтенанта міліції Бабенка Віктора Миколайовича, начальника Головного управління МВС України в Дніпропетровській області; генерал-лейтенанта міліції Коряка Валерія Володимировича, начальника Головного управління МВС України в місті Києві; генерал-майора міліції Варцабу Василя Миколайовича, начальника Управління МВС України в Закарпатській області; генерал-майора міліції Ліпандіна Володимира Віталійовича, начальника Управління МВС України в Черкаській області.

Також звільнено генерал-майора міліції Астапковича Володимира Івановича, начальника Департаменту Державної автомобільної інспекції.

На посади призначено: полковника міліції Ошовського Віталія Івановича начальником Департаменту громадської безпеки; полковника міліції Сіренка Анатолія Петровича начальником Департаменту Державної автомобільної інспекції; Яловенка Віталія Олексійовича директором Департаменту внутрішньої безпеки; полковника міліції Гогуадзе Георгія Гівійовича начальником Головного управління МВС України в Дніпропетровській області; полковника міліції Бойка Леоніда Леонідовича начальник Управління МВС України в Черкаській області; полковника міліції Мороза Юрія Леонідовича начальником Головного управління МВС України в місті Києві.

Сьогодні виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Арсен Аваков змінив начальника столичної міліції, департаментів ДАІ, громадської безпеки, внутрішньої безпеки. Кілька кадрових змін сталося також в обласних управліннях МВС.

Як повідомлялось, 23 лютого Аваков розпустив колегію МВС і призначив службові розслідування щодо низки працівників відомства за фактами їхній дій під час Майдану

"Роботи щодо системних змін в органах МВС дуже багато – від зміни філософії правоохоронця, до люстрації ряду підрозділів та кадрової ротації. Від впровадження до складу органів міліції найбільш активних активістів Самооборони Майдану – до якісного іншого рівня професійної етики службовця МВС", – розповів Аваков.