Аваков пообіцяв Порошенку, що ОВК №59 на Донеччині відновить роботу до вечора

6 Листопада 2014, 15:33

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що окружна виборча комісія №59 у Донецькій області вже до вечора відновить роботу. Про це повідомили у прес-службі президента.

Петро Порошенко обурився, що через ситуацію на окрузі №59 не можуть установити результати виборів.

"Вже майже 10 днів після виборів, і півтора десятки дільниць на окрузі №59 затримують завершення всього електронного попереднього підрахунку голосів. Це неприпустимо", – заявив Порошенко.

За словами голови ЦВК Михайла Охендовського, який також перебував на нараді, комісії залишилося прийняти протоколи 19 дільничних виборчих комісій для встановлення підсумків за загальнодержавним багатомандатним округом. Він висловив сподівання, що завдяки зусиллям МВС і СБУ найближчим часом комісія зможе працювати без зовнішнього тиску і прийме всі протоколи.

У свою чергу, Аваков зазначив, що було посилено захист роботи ОВК №59 правоохоронцями. Він повідомив, що в будівлі комісії перебувають її колишні та нинішні члени, які очікують рішення суду.

"Ми прийняли рішення, не дочекавшись вердикту суду, бо є роз'яснення ЦВК, що чинна комісія повноважна", – зазначив міністр.

За його словами, на місці зараз процесом керує керівник громадської безпеки Володимир Гриняк. Міністр додав, що до вечора комісія зможе відновити свою роботу.

Раніше повідомлялося, роботу ОВК № 59 на Донеччині блокують озброєні особи.

Також відомо, що окружком №59 єдиний досі не подав паперові протоколи про підсумки голосування до ЦВК