Аваков написав ЦВК листа щодо Клюєва

3 Липня 2019, 10:17

Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що ексглава Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Клюєв покинув Україну у 2014 році і з того часу не проживав на території нашої країни. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 

"МВС достовірно відомо, що зазначений громадянин (Андрій Клюєв, – ред.) покинув територію України у 2014 році разом з Януковичем В.Ф. та не проживав на території України останні п’ять років. Зазначена інформація підтверджується  матеріалами кримінальних проваджень, які розслідуються слідчими підрозділами Національної поліції", – написав міністр МВС у листі на ім'я глави ЦВК Тетяни Сліпачук.

 

Також він додав, що за даними Інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Аркан", Клюєв не перетинав кордон України упродовж останніх 5 років.

 

 

Крім того, за словами Авакова, Клюєв перебуває у розшуку як особа, яка ухиляється від слідства.

 

«Направив до ЦВК лист. Сподіваюся, що він послужить підставою для прийняття ЦВК рішення про зняття з участі у виборах Андрія Клюєва», – підсумував Аваков.  

 

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія у вівторок, 2 липня, зареєструвала кандидатом у народні депутати колишнього депутата від "Партії регіонів" і екс-главу Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва. Відповідне рішення ЦВК прийняла більшістю голосів на виконання постанови Верховного суду.