Зікора Антон журналіст

Аццкий корпоратифф!

26 Грудня 2008, 00:00

 

В останні дні 2008 року помітно вже звичну тенденцію: фірми замовляють новорічні корпоративні вечори в різних барах і ресторанах, роздаючи своїм працівникам спеціальні запрошення. У зв’язку з чим у мене народилася чудова бізнес-ідея. Треба скуповувати через Інтернет ці запрошення, адже далеко не кожен офісний працівник має можливість та бажання відвідати корпоратив. А виручити зайві, скажімо, п’ятдесят гривень в нинішніх умовах – успіх.
 
Запрошення, своєю чергою, продають тим, кого звільнили перед Новим роком або ж чий корпоратив відмінили. А тих та інших сьогодні дуже багато. Й ось уявіть собі рекламу подібного заходу. Зразкові тези такі: «Нажирайся на чужому корпоративі! Ти зустрінеш Новий рік із людьми, які НІКОЛИ тебе більше не побачать! Головне – ти теж НІКОЛИ їх не побачиш, а тому можна ВСЕ. Ще вчора ти був офісним хробаком: боявся начальника й лазив на порносайти через китайські проксі. Проживи сьогодні хоча б один день як людина». Поки писав, і сам уявив, що заявився на чужий корпоратив, де мене вважали за свого працівника. Котрий напився в перші двадцять хвилин, котрий порушив манірність заходу, котрий почав кричати на фінансового директора: «А ти, буржую, знай: невдовзі вам усім прийде кінець, кровопивці!». Уявив, як виліз на стіл і гукнув: «Ну, що, смерди, накрилася ваша бюргерська мрія! Не грітися вам у турціях із єгиптами! Не бачити вам подряпаних «Мазд» у кредит! Думали, ви робите цю систему? Ні, це вона вас робить!»
 
Після цього станцював би під Вєрку Сердючку й поліз би цілуватися до найкрасивіших дівчат, вони почали б відбиватися від мене. Я б не відступив і отримав би по фізіономії від їхніх товаришів. Стоп! Щоб уникнути інцидентів, на чужий корпоратив потрібно приходити зі своєю бандою, хлопців по п’ять-шість. Переписую рекламний проспект: «Щоразу під Новий рік ми з компанією ходимо на чужий корпоратив! Повеселіть офісний планктон своєю появою. Зробіть чуже свято своїм! Ви – згуртована банда міцних однодумців? На вас чекає незабутній квест у незнайомому колективі! Нові знайомства й дивовижні ситуації – все для вас!»… Уявив, як їду після вечірки з друзями. Сьогодні відірвемося на повну, адже взяли з собою ще скільки пляшок. Із чужого корпоративу можна й прихопити. Бо це місце, де живеш останнім днем.