Атестаційні комісії для перевірки майбутніх поліцейських наразі не сформували

13 Листопада 2015, 09:55

Жоден працівник колишніх підрозділів міліції досі ще не став повноправним працівником Національної поліції, а працює у якості "в.о.", оскільки атестаційні комісії досі формують. Про це повідомив член колегії МВС та нардеп Мустафа Найєм на сторінці у мережі Facebook.

«Останніми днями я часто чую від різних людей, у тому числі журналістів, про те, що то в одному, то в іншому регіоні хтось пройшов якісь міфічні тести-співбесіди і навіть атестації та вже призначений поліцейським. Це не відповідає дійсності. У жодній області, починаючи з райвідділів і закінчуючи «главками», атестації ще не проходили. Всі діючі працівники працюють з приставкою в.о. або в тимчасових штатах і, формально кажучи, ще не є поліцейськими. Наразі тільки йде процес формування атестаційних комісій і підготовка до проведення тестів», – зазначив нардеп.

За його словами, процес атестації розпочнеться наступного тижня, а членом атестаційної комісії можуть стати, у тому числі, представники громадськості.

«Я запрошую всіх своїх колишніх колег з громадянського сектору, журналістів та громадських діячів взяти активну участь у формування цих комісій. Пропозиції щодо кандидатів будуть прийматися від громадських, правозахисних організацій, міжнародних проектів технічної допомоги та засобів масової інформації до 17 листопада 2015 року.

Для участі в роботі комісій вищевказаним організаціям необхідно до 17.11.2015 року заповнити анкети за адресою https://goo.gl/n7vhn6», – додав Найєм.

Як повідомлялося, 7 листопада в Україні набув чинності закон «Про Національну поліцію». З цього дня офіційно припинили роботу усф підроздили старої міліції.