Армія Сирії заявила, що ізраїльські винищувачі обстріляли військову базу

7 Вересня 2017, 10:26

Сирійська армія заявила, що ізраїльські винищувачі обстріляли військову базу на заході країни, повідомляє Reuters.

Як йдеться у заяві армії, ракети були випущені з повітряного простору Лівану і влучили по базі біля міста Масьяф в провінції Хама. В результаті загинули двоє солдатів.

Газета Haaretz стверджує, що удар був нанесений по науково-дослідному об'єкту, на території якого велася розробка біологічної та хімічної зброї. Ізраїль поки не прокоментував це повідомлення.

Ізраїль заявляє про невтручання у події в Сирії, але визнає, що проводить військові операції в сусідній країні. В Єрусалимі пояснюють це необхідністю перешкодити потраплянню засобів масового ураження і сучасних озброєнь в руки ворожих елементів. Найчастіше це здійснюється у відповідь на вогонь по його території. Формально Сирія та Ізраїль досі перебувають у стані війни через арабо-ізраїльські конфлікти.

В червні ізраїльські військові кілька разів атакували позиції сирійських військ в провінції Кунейтра. За їх словами, авіаудар був спровокований тим, що сирійські артилерійські снаряди вибухнули в районі Голанських висот, які знаходяться під контролем Ізраїлю.