Арбузов пояснив, що контракт Каськіва з лижним інструктором вимагає більш глибокого аналізу

14 Січня 2013, 16:24

"Було ухвалено рішення про більш глибокий аналіз цієї ситуації. Аналізується те, що відбулося, чому це відбулося, і шляхи виходу", – сказав Арбузов.

З його слів, ця ситуація обговорювалася на засіданні уряду в понеділок. "Я впевнений, що шляхи виходу із цієї ситуації буде знайдено", – додав він.

На запитання, хто саме займатиметься більш глибоким вивченням цієї справи, Арбузов відповів: «Поки працює Кабінет міністрів. Мова про правоохоронні органи поки не йде».

Арбузов зазначив, що найближчим часом буде оприлюднено більш докладну інформацію щодо цієї ситуації.

Скандал розгорівся після того, як 26 листопада минулого року голова Держагентства з інвестицій і управління національними проектами Владислав Каськів повідомив про те, що досягнуто згоди між держпідприємством LNG-термінал і іспанською Enagas S.A., дочірньою компанією Gas Natural Fenosa, про створення консорціуму з будівництва термінала для прийому скрапленого газу. Вартість проекту оцінювалася в 856 млн євро.

Пізніше Gas Natural Fenosa повідомила, що не підписувала жодних подібних договорів. За даними ЗМІ, договір з Україною з боку нібито іспанської компанії підписав лижний інструктор.

На дев'яту добу після скандалу уряд створив комісію й пообіцяв порушити питання про відповідальність винних. 9 січня Кабмін заявив, що відкладає розгляд результатів роботи комісії

Президент Віктор Янукович в інтерв'ю газеті “Комсомольская правда в Украине” (4 січня) заявив, що випадок із сумнівним підписанням документа щодо будівництва LNG-терміналу має бути розслідуваний і мають бути зроблені конкретні висновки..

Позначки: