Арабська компанія купила один із неплатоспроможних українських банків

11 Серпня 2015, 11:02

7 серпня компанія з ОАЕ Праймстар Енерджі ФЗЕ (Primestar Energy FZE) придбала 100% акцій неплатоспроможного «Укргазпромбанку». Про це йдеться у повідомленні банку.

«Фондом гарантування вкладів фізичних осіб було проведено відкритий конкурс серед кваліфікованих інвесторів для визначення переможця конкурсу, який візьме участь у виведенні неплатоспроможного банку ПАТ «Укргазпромбанк» з ринку», – сказано в тексті.

Як наголошується, за результатами конкурсу переможцем було визначено компанію Праймстар Енерджі ФЗЕ (Primestar Energy FZE), яка запропонувала такий спосіб 

«7 серпня 2015 року уповноваженою особу Фонду гарантування було підписано договір купівлі-продажу 100% акцій ПАТ «Укргазпромбанк». Покупець – Праймстар Енерджі ФЗЕ – є компанією, яка входить в групу компаній Primestar», – повідомляє прес-служба.

Як відомо, компанії Групи Primestar здійснюють діяльність із управління корпоративними правами суб'єктів господарювання, пов'язаних з ними відносинами контролю, а також діяльність у сфері сировинних матеріалів для гідроелектричної, газової промисловості та електропромисловості в усьому світі, що включає також торгівлю вугіллям, сирою нафтою, сталлю, сировинними матеріалами для електростанцій та пов’язаними сировинними товарами.

Як повідомлялося, 8 квітня Національний банк України відніс «Укргазпромбанк» до  неплатоспроможних.

Читайте також: НБУ доповів про збитки за півроку та назвав найбільш проблемні банки.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет дозволив компанії Primestar Energy (Дубаї, ОАЕ) купити більше 50% неплатоспроможного «Укргазпромбанку» (Київ).