Ар’єв просить Пшонку розібратися, хто втручається в електронну систему голосування Ради

3 Лютого 2011, 13:04

 «Зазначена подія була би неможливою без протиправного втручання в систему електронного голосування у зв’язку з тим, що я особисто, маючи при собі електронну картку для голосування перебував у літаку, який прямував до Сполучених Штатів Америки», – пояснив Ар’єв у заяві на ім’я генпрокурора Віктора Пшонки.

Парламентар зазначив, що згідно з частиною 3 статті 84 Конституції України «голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом особисто.»

«Я не передавав свою електронну картку для голосування жодній особі. Я не здійснював ніяких дій для виготовлення копії такої картки, чи будь-якого пристрою для голосування від мого імені стороннім особам», – сказано в заяві.

«Самооборонець» вважає голосування, яке відбулось від його імені та за його відсутності, без його відома та всупереч його волі – грубим порушенням Конституційного права народного депутата на голосування особисто.

«Голосування в такий спосіб могло відбутись тільки за втручання осіб, які займають певні службові посади та мають доступ до електронної системи голосування», – переконаний Ар’єв.

Ці факти свідчать про наявність ознак злочину, передбаченого частиною 2 статті 344 Кримінального кодексу «Втручання у діяльність державного діяча». «На підставі викладеного вище прошу порушити кримінальну справу, встановити осіб, винних у скоєнні цього злочину та притягнути їх до відповідальності», – звертається до ГПУ Ар’єв.

Нагадаємо, 1 лютого Верховна Рада внесла зміни до Конституції, які відсувають парламентські вибори на жовтень 2012 року.

2 лютого лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що народний депутат від НУНС Володимир Ар’єв, який звинуватив більшість у фальсифікації голосування щодо зміни Конституції, був сьогодні в сесійній залі.

Ар’єв спеціально для Єфремова надіслав фото двох посадочних талонів на рейси Київ-Відень та Відень-Вашингтон від 1 лютого 2011 року. На фото чітко видно дату вильоту – 01.02, а також час вильоту з «Борисполя» – 07.20 ранку.