Ар’єв оприлюднив фото камери Тимошенко до ремонту

16 Грудня 2011, 12:17

Світлини у мережу виклав блогер z_g_o_n_n_i_k.

"Камера 242 до і після ремонту. Обидва фото дуже красномовно доводять показуху. І ще. Коли я питав тюремників хто знімав відео – ті відводили очі і мовчали. Навіть їм соромно?", – написав депутат.

За його словами, "увага загострюється не на ремонті, а на ганебній показусі".

"Хотіли показати в яких, нібито, розкішних умовах живе ЮВТ. А виявилося, вона цього навіть не бачила і ще невідомо чи ця камера буде її помешканням після санчастини", – зазначив Ар’єв.

"Геббельс свого часу теж знімав фільми про чудове життя в'язнів таборів смерті – історія вперто вказує на фашизацію влади", – додав депутат.

У свою чергу журналіст Михайлина Скорик, коментуючи фото, зазначила, що "перше фото – також показуха, влаштована тюремниками в 2006 році в рамках прес-туру". "Вони пишалися цією камерою, де тримали Тимошенко в 2001", – написала вона.

Нагадаємо, раніше помічник глави Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко заявив, що в камері, де утримувалася екс-прем'єр Юлія Тимошенко до переведення в медичну частину СІЗО, належні санітарно-побутові умови.

За словами Андрушка "в камері, де раніше утримувалась Тимошенко, дійсно проводились певні ремонтні роботи, зокрема було замінено вікно та радіатори опалення".

Тоді жслужба оприлюднила фото "камери Тимошенко". Як видно з фото, в камері були замінені і відремонтовані не лише вікно та радіатори опалення.

До цього у ЗМІ з’явилися фото і відео "палати медико-санітарної частини Київського СІЗО", де утримується Тимошенко.